Отзывы о компании Аграр
- Віктор Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Олена Н.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Антон Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все ок.
- Сергій К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все добре
- Олександр С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Ігор С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Костянтин Р.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
В жодному разі не замовляйте товар в даного продавця.Зробив замовлення,повністю оплатив,а товар не відправили.Через дві доби я написав їм коли вони зможуть відправити замовлення,на що вони сухо відповіли:"Скоро".Одне слово"скоро" і все.Пройшло ще дві доби я знову написав їм,жодної відповіді не отримав.Після цього вже дружина їм зателефонувала.І тільки після дзвінка, на наступний день вони здійснили відправку.І того посилку відправили тільки на п'ятий день замовлення,після нагадування.Жодних вибачень від них не було,для них це значить норма.Ні в якому разі не рекомендую.
- Комментарий продавца
Доброго дня.Перепрошуємо за затримку з відправкою та за недостатню комунікацію з нашого боку.
Ми попереджали, що товар тимчасово закінчувався та потрібно буде зачекати нове надходження, і отримали погодження на очікування. Але визнаємо, що мали краще інформувати вас щодо статусу замовлення та дати відправки.
Розуміємо ваше невдоволення ситуацією та зробимо висновки, щоб надалі таких затримок і проблем із комунікацією не виникало.
- Комментарий продавца
- Василь Р.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Оксана К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замість декількох препаратів вислали просто кілька пачок Епіну! Не рекомендую ні в якому разі!
- Комментарий продавца
Доброго дня! Нам дуже прикро, що у вас склалося таке враження після отримання замовлення.
Схоже, сталася серйозна помилка при комплектації, і ми обов’язково хочемо в цьому розібратися.
Будь ласка, напишіть номер замовлення або ПІБ отримувача та, за можливості, фото отриманого товару. Ми перевіримо ситуацію та запропонуємо вирішення — доукомплектацію, заміну або компенсацію. - Оксана
Добре!
- Комментарий продавца
- Юлия Ш.
Замовляли добриво 'Агасоль '10 5 40,а отримали 9 18 36.Замовляли насіння настурції,а отримали жоржини однорічні.
Це жах.Продавця однозначно не рекомендую!!!!!!
